(067)-445-94-34; (066)-035-84-52

Заказать бесплатный звонок

Отправить заявку
МаркетГаз
маркет газа и тепла №1
02105, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 4
Время работы: Пн-Пт. с 10:00 до 15:00 Сб-Вс. выходной
(067)-445-94-34; (066)-035-84-52
Показать фильтр
Фильтр
Сортировать по:
  • Ціна від
  • догрн.

Бренд

Об'єм, літрів

Потужність ТЕНу

Показать все параметры

Водонагрівачі накопичувальні електричні (бойлери)

Водонагрівачі накопичувальні електричні (бойлери)

Накопичувальні водонагрівачі-бойлери у Києві за низькою ціною з гарантією.

Водонагрівачі накопичувальні є невід'ємною частиною вашого затишку в будинку. Встановивши собі бойлер ви позбавите себе залежності в наявності проточного гарячого водопостачання. На що звернути увагу при виборі насамперед вирішіть, який обсяг вам потрібен. Скористайтеся фільтром для сортування у лівій частині сайту, що допоможе значно скоротити кількість товарів. Наступним важливим критеріям у виборі є покриття та розміщення тену (нагрівального елемента). Від жорсткої води та частого використання нагрівачі з мокрим теном покриваються нальотом (накипом) і вимагають профілактики або заміни, тоді як із сухим теном таких проблем виникнути не може. Якщо ви не впевнені в характеристиках водонагрівача, зв'яжіться з нами наші менеджери швидко і точно підберуть вам все необхідне, щоб ви назавжди забули про відсутність гарячої води.
Накопичувальні електричні водонагрівачі Атлантік - це сучасна технологія , комфорт , висока продуктивність , привабливий зовнішній вигляд , і все це у найбільш привабливих цінах . Білий колір надає привабливого вигляду для цього пристрою , так що ви можете легко вписатися в будь - який інтер'єр . Точність та точність нагрівача забезпечує довговічність протягом багатьох років . Завдяки сучасному методу покриття ХПЛ нагрівач гарячої води має антимікробне покриття .
Електричні водонагрівачі - Вони використовуються для виробництва та збору гарячої води для гарячого водопостачання . Перша різниця між типами обладнання може бути виконана на основі типу нагрівача , який може бути занурений безпосередньо в контакт з водою в баку ( вологий ) або сухий ( без води ). З точки зору того , як вони встановлені , ці нагрівачі розділені на підвісні вертикальні , що висять горизонтальні і стоять на підставі , коли вони встановлені безпосередньо на землі . Деякі з підвісних пристроїв з низькою пропускною здатністю доступні у версіях , розташованих під або над умивальниками . Водонагрівачі ванної кімнати можуть додатково включати котушку ( моделі котушок ) усередині котушки , яка нагрівається гарячою водою , нагрітою в іншому котлі центрального опалення ( аналогічно котлам - цистернам ). Мета цьогоінтегрувати з додатковим джерелом тепла частину тепла , яка передається гарячій водопровідній воді . Щоб звести до мінімуму втрату тепла , між зовнішнім корпусом листа з емаллю та внутрішньою касеткою розташований товстий шар теплоізоляції з пінополіуретану або полістиролу з підвищеною щільністю .
Новинка
Водонагрівач електричний Tesy Anticalc Slim 50 літрів
Водонагрівач електричний Tesy Anticalc Slim 50 літрів
Водонагрівачі серії ANTICALC із сухим нагрівальним...
Рейтинг:
(3/4)
Новинка
Водонагрівач електричний Tesy Anticalc Slim 30 літрів
Водонагрівач електричний Tesy Anticalc Slim 30 літрів
Водонагрівачі серії ANTICALC із сухим нагрівальним...
Рейтинг:
(2.4/10)
Водонагрівач Atlantic Combi O'Pro CWH 80 D400-2-B Водонагрівач Atlantic Combi O'Pro CWH 80 D400-2-B
Водонагрівач Atlantic Combi O'Pro CWH 80 D400-2-B
Бойлери Atlantic CWH відносяться до електричних во...
Рейтинг:
(3.3/8)
Водонагрівач Atlantic Combi O'Pro CWH 100 D400-2-B Водонагрівач Atlantic Combi O'Pro CWH 100 D400-2-B
Водонагрівач Atlantic Combi O'Pro CWH 100 D400-2-B
Бойлери Atlantic CWH відносяться до електричних во...
Рейтинг:
(3.8/5)
Електричний бойлер Round Standart VMR 50
Електричний бойлер Round Standart VMR 50
Водонагрівачі електричні Round VMR розроблені Atla...
Рейтинг:
(4.6/11)
Водонагрівач бойлер ARTi WH Cube 80L/1
Водонагрівач бойлер ARTi WH Cube 80L/1
Водонагрівач бренду ARTI (Македонія) серія квадрат...
Рейтинг:
(5/3)
Водонагрівач Atlantic Ondeo SWH 10
Водонагрівач Atlantic Ondeo SWH 10
Модельний ряд водонагрівачів від французького брен...
Рейтинг:
(4.4/7)
Водонагрівач Atlantic Ondeo SWH 15
Модельний ряд водонагрівачів від французького брен...
Рейтинг:
(3.7/5)
Всего страниц: 5
Найчастіше бойлер кріплять вертикально, але у випадку, коли у Вас недостатньо місця для розміщення, необхідно горизонтальне кріплення. Залежно від потужності та об'єму Нагрівач вода істотно впливатиме і час нагріву. Необхідно пам'ятати, коли Ви користуєтеся гарячою водою краще залишати в електричний Бойлер якусь кількість, щоб не витрачати зайвий час і електроенергію для нового нагріву. Проточний накопичувальний водонагрівач має європейську якість продукції, що підтверджено сертифікатами. Щоб купити накопичувальний водонагрівач, інтернет-магазин МаркетГаз запропонує Вам найкращі ціни в Києві. Гарантія на бойлери становить 5 років, і з сухим тіном – 8 років.
Проточний електричний водонагрівач.
Проточний електричний водонагрівач з гарячою водою можна знайти у більшості будинків по всій країні. Проточні електричні водонагрівачі з гарячою водою зазвичай використовуються для забезпечення рясної кількості гарячої води, що зберігається за запитом для ванн, душових і кухонних приміщень. Проточний електричний водонагрівач, що найбільше підходить для вашого будинку, багато в чому залежатиме від того, скільки води ви збираєтеся використовувати протягом одного дня і типу вашої котельної системи. Детальну інформацію про бойлери та системи гарячого водопостачання див. у нашому посібнику.
Непрямий проточний електричний водонагрівач.
Підходить для використання із системними котлами.
Непрямий проточний електричний водонагрівач працює від води під тиском і, отже, усуває необхідність у баку для збирання на горищі.
Непрямий проточний електричний водонагрівач забезпечують вищу швидкість потоку гарячої води і, отже, здатні забезпечити вищий тиск води для злив і ванн тощо.
Непрямі бойлери зазвичай виготовляються із високоякісної нержавіючої сталі; Це забезпечує довгий термін служби та довговічність. МаркетГаз пропонує широкий спектр деяких з найпопулярніших виробників.
Електричний водонагрівач бойлер.
Електричний водонагрівач бойлер нагрівається через внутрішній елемент, зазвичай це занурювальний нагрівач. Занурювальні нагрівачі безпосередньо нагрівають воду в циліндрі. Вода у водонагрівачі бойлера. не нагрівається за допомогою іншого джерела тепла, такого як котел, що робить електричний водонагрівач бойлер опцією. Як тільки вода буде нагріта, її потім подають вгору водонагрівача і подають у вихід, наприклад, у ванну або крани. У більшій ємності електричний водонагрівач бойлер може мати до трьох внутрішніх занурювальних нагрівачів, щоб забезпечити максимальну кількість гарячої води.
Непрямий бойлер
Непрямий бойлер нагрівається через зовнішнє джерело тепла, як-от котел або панель сонячних батарей. Потім воду всередині циліндра нагрівають, використовуючи внутрішню котушку/теплообмінник, який передає тепло, отримане через зовнішнє джерело тепла, у воду всередині циліндра. Хоча циліндр нагрівається через внутрішній теплообмінник, вихідне тепло виходить ззовні, тому його зазвичай називають "непрямим". Непрямі водонагрівачі можуть бути забезпечені занурювальними нагрівачами, що діють як додаткове джерело тепла, але вони все одно вважатимуться непрямими бойлерами. Деякі виробники постачають занурювальний нагрівач як стандарт, будь-які додаткові нагрівачі повинні купуватися окремо. Непрямі водонагрівачі мають більш швидке нагрівання та час відновлення, ніж у моделі звичайного бойлера.