(067)-445-94-34; (066)-035-84-52

Заказать бесплатный звонок

Отправить заявку
МаркетГаз
маркет газа и тепла №1
02105, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 4
Время работы: Пн-Пт. с 10:00 до 15:00 Сб-Вс. выходной
(067)-445-94-34; (066)-035-84-52
Показать фильтр
Фильтр
Сортировать по:
  • Ціна від
  • догрн.

Довжина, мм

Бренд

Вуличний

Показать все параметры

Лічильники для газу та води

Побутові лічильники для дому, купити які можна в Україні за доступними на сьогодні цінами, дають можливість контролювати та фіксувати обсяг використаного ресурсу, чи то вода, чи газ. Це допомагає власникам будинків, і навіть мешканцям квартир значно економити індивідуальні кошти, оплачуючи комунальним службам лише факт обсягу використовуваних ресурсів, а чи не усереднений показник, що часто набагато вище зазвичай використовуваної кількості води чи газу.

Адаптер прямий 3/4
Адаптер прямий для лічильника газу
Адаптер прямий для спрощення заміни роторного лічи...
Рейтинг:
(2.5/12)
Лічильник води Ecomess Picoflux 4,0 ГВ Лічильник води Ecomess Picoflux 4,0 ГВ
Лічильник води Ecomess Picoflux 4,0 ГВ
Лічильник Ecomess Picoflux 4,0 ГВ призначений для ...
Рейтинг:
(4/3)
Лічильник води Ecomess Picoflux 4,0 ХВ
Лічильник води Ecomess Picoflux 4,0 ХВ
Лічильник Ecomess Picoflux 4,0 ХВ призначений для ...
Рейтинг:
(3.4/7)
Новинка
Лічильник води Ecomess Picoflux 1,6 ГВ
Лічильник води Ecomess Picoflux 1,6 ГВ
Квартирний лічильник Picoflux призначений для точн...
Рейтинг:
(3.1/24)
Новинка
Лічильник води Ecomess Picoflux 1,6 ХВ
Лічильник води Ecomess Picoflux 1,6 ХВ
Квартирний лічильник Ecomess Picoflux призначений ...
Рейтинг:
(3.3/19)
Лічильник води Baylan KY-1 Dn15, R-160 (C-клас
Лічильник води Baylan KY-1 Dn15, R-160 (C-клас)
Лічильник одноструменевий (МОКРОХІД), довжина 110 ...
Рейтинг:
(3.2/7)
Купити Лічильник води Baylan KK-14S, Dn20, R-100 (В-клас) у Києві
Лічильник води Baylan KK-14S, Dn20, R-100 (B-клас)
Лічильник крильчатий Baylan KK-14S, Dn20, R-100 (В...
Рейтинг:
(3.8/9)
Купити Лічильник води Baylan KK-14, Dn20, R-100 (В-клас)
Лічильник води Baylan KK-14, Dn20, R-100 (В-клас)
Лічильник крильчатий Baylan KK-14, Dn20, R-100 (В-...
Рейтинг:
(3.6/7)
Всего страниц: 6

Побутові лічильники води: різновиди конструкції

Спочатку відзначимо, що цей лічильник призначений для вимірювання кількості води, що протікає через трубопровід за заданий час.

Побутові лічильники води від промислових приладів насамперед діаметром умовного проходу, тобто. діаметром труби, яку монтується пристрій. Для побутових лічильників цей діаметр становить від 15 до 20 мм.

Для вимірювання кількості споживаної води у побуті використовують тахометричні лічильники. В основі їх конструкції лежить крильчатки або турбіни, що містяться в потік проточної рідини. Кожен оборот цієї деталі перетворюється на кубічні метри чи літри вбудованим рахунковим механізмом.

Такі лічильники відрізняються невеликими розмірами та характеризуються тривалим терміном безперебійної експлуатації (до 12 років функціонування).

Побутові лічильники газу: різновиди конструкції

Щоб врахувати витрату представленого енергоносія у побутових цілях використовуються лічильники газу мембранного та роторного типу. У деяких випадках застосовують також ультразвукові моделі лічильників газу.

При виборі побутових лічильників газу в першу чергу слід звернути увагу на максимальну витрату газового палива. Якщо в будинку є газова колонка та газова плита, тоді краще використовувати моделі, що фіксують витрати газу до 2,5 м3/год. У разі функціонування газового котла фахівці рекомендують встановлювати прилади для газу типорозміру до 4 м3/год. Врахувати витрати автономної газової котельні допоможуть лічильники газу з показниками до 6 м3/год або 10 м3/год.

Сучасні моделі лічильників газу оснащені передавачем для дистанційного збирання даних споживаного ресурсу. При цьому ряд лічильників газу має функцію температурної компенсації, яка є актуальною, коли температурний показник газу відрізняється від норми. Цей параметр має місце у разі монтажу приладу обліку газу із зовнішнього боку будівлі.

Де купити побутовий лічильник газу та води

Лічильники води та газу купити у Києві надає можливість магазин «Маркет Газ», що реалізує опалювальні системи та обладнання від найкращих компаній-виробників за доступними для кожного цінами. Широкий асортимент товарів, а також модель ряд пристроїв, що постійно оновлюється, дає можливість клієнтам вибирати відповідні агрегати для обліку газу і води, що відповідають технічним та іншим умовам експлуатації.

Виконати замовлення побутових лічильників для газу та води можна за телефонами або безпосередньо на сайті компанії. Одночасно можна отримати консультацію від співробітників магазину через розділ «Замовити зворотній дзвінок», розміщений на веб-порталі.